XVI Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca

12 PAźDZIERNIKA 2020
ks. Łukasz Antczak

Wierni z różnych stron diecezji wraz ze swoimi duszpasterzami uczestniczyli w XVI Diecezjalnej Pielgrzymce Kół Żywego Różańca. Spotkanie odbywało się w Domaniewicach.

Tegoroczna XVI Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca przebiegała pod hasłem: „Wielka tajemnica wiary”.

Zgodnie z tradycją, rozpoczęła ją uroczysta Msza św. koncelebrowana w kościele św. Bartłomieja. Eucharystii przewodniczył pasterz diecezji bp Andrzej F. Dziuba, który tego dnia świętował swoje 70. urodziny.

Z ordynariuszem modlili się także bp Wojciech Osial i bp senior Józef Zawitkowski, ks. Wiesław Wronka, wikariusz generalny, kapłani wśród których byli: ks. Zbigniew Łuczak, moderator Kół Żywego Różańca i ks. Stanisław Zarosa SAC, który po Mszy św. wygłosił konferencję.

Więcej o wydarzeniu: lowicz.gosc.pl

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości Redakcji Łowickiej Gościa Niedzielnego