Informacje na temat Pielgrzymki Kół Żywego Różańca do Domaniewic – 10 października 2020

9 PAźDZIERNIKA 2020
ks. Kamil Goc

Wydział Duszpasterstwa Kurii Diecezjalnej Łowickiej w Łowiczu informuje, że zaplanowana na jutrzejszą sobotę 10 października 2020 roku XVI Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach odbędzie się zgodnie z planem.

Ze względu na wprowadzenie całej Polski w strefę żółtą, uczestnicy pielgrzymki zobowiązani są do przestrzegania wszelkich norm sanitarnych, szczególnie zakrywania nosa i ust.

Ponadto informujemy, że poszczególne punkty programu odbędą się w kościele parafialnym pw. św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach.

Program pielgrzymki:

10:00 Zawiązanie wspólnoty

10:30 Msza święta pod przewodnictwem J. E. Ks. Bp. Andrzeja F. Dziuby. Homilia – J. E. Ks. Bp. Józef Zawitkowski.

Po Mszy świętej konferencja – ks. mgr Stanisław Zarosa SAC

Modlitwa różańcowa – ks. mgr Stanisław Zarosa SAC

Zachęcamy uczestników pielgrzymki do indywidualnego nawiedzenia Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach dla uzyskania odpustu, z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

WIKARIUSZ GENERALNY

ks. prał. Wiesław Wronka