Rawa Mazowiecka. Finał konkursu „Modernizacja Roku”

8 CZERWCA 2020
Krzysztof Zwoliński

NASZE OBIEKTY WESZŁY DO FINAŁU. POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY  – PROSIMY O CODZIENNY GŁOS

Z  radością informujemy, że zakończył się I-etap Ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku”. Dzięki Twoim głosom nasze zabytkowe obiekty znalazły się na I-szym miejscu w województwie. Dzięki temu weszły do II-ego etapu FINAŁOWEGO.

Od Ciebie teraz zależy, czy nasze przepiękne obiekty – niedawno odremontowane – zwyciężą w konkursie ogólnopolskim „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Będzie to nasz wspólny sukces.

UWAGA: codziennie (do 3 sierpnia br. do godz. 12:00) trzeba oddać głos (ta sama osoba może głosować raz dziennie).

Aby zagłosować na nasze obiekty należy wejść na stronę:

Wtedy ukaże się podstrona poświęcona naszym obiektom i na jej „górze” jest przycisk Zagłosuj na ten obiekt.

UWAGA: dla uznania głosu trzeba koniecznie potwierdzić swój głos na swojej poczcie!

Bardzo dziękujemy za codzienne głosowanie aż do 3 sierpnia oraz zachęcanie swoich bliskich, znajomych etc. do głosowania za naszym projektem. Można umieścić tę informacje na swoich FB lub stronach. Rywalizacja będzie „ostra”. Ewentualne zwycięstwo będzie i Twoim sukcesem, tak jak nasze pięknie odnowione kolegium i kościół jest także Twoją radością i zasługą.

Nagroda dla głosujących:

– 3 zaproszenia dla dwóch osób na Galę na Zamku Królewskim w Warszawie,

– dwudniowy wyjazd na wizytacje obiektów z Jury Konkursu (nocleg, przejazd, wyżywienie),

– katalog pokonkursowy.

Tekst i zdjęcia: ks. Bogumił Karp