Apel o pomoc w zakupie respiratorów dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi

30 MARCA 2020
ks. Łukasz Antczak

Łowicz, dnia 30 marca 2020 roku

L.dz. 350/2020

Drodzy Diecezjanie,

Bracia i Siostry,

W związku z trudną sytuacją w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, coraz większą liczbą zarażenia koronowirusem bardzo prosimy Was o pomoc i wsparcie. Razem z naszymi Księżmi Biskupami oraz wszystkimi kapłanami Diecezji jednoczymy się we wspólnej pomocy – tak duchowej, jak i materialnej.

Dlatego zachęcamy, zalecamy i prosimy o wpłaty na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi, by dokonać zakupu respiratorów. To jest realna pomoc dla wszystkich, którzy już są zarażeni i spojrzenie w przyszłość, by zabezpieczyć niezbędny sprzęt w czasie rozszerzającej się epidemii.

Pomoc należy przekazać:

Respirator dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi

Bank PKO BP I oddział w Łodzi               98 1020 3352 0000 1602 0010 0362

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi – darowizna

Pomóżmy sobie nawzajem i wspierajmy tę szlachetną inicjatywę.

Ks. Adam Matysiak

Ekonom Diecezji Łowickiej