Zaproszenie na Chrześcijański Bal Młodzieżowy 2020

30 GRUDNIA 2020
Krzysztof Zwoliński

Do 31 grudnia trwają zapisy na trzecią już odsłonę Chrześcijańskiego Balu Młodzieżowego. Organizatorem spotkania jest duszpasterz młodzieży diecezji łowickiej ks. Jacek Zieliński, który przy współpracy z kapłanami, wspólnotami i przyjaciółmi kolejny raz zaprasza młodych diecezji do wspólnej modlitwy i zabawy.

Tym razem bal odbędzie się 4 stycznia 2020 r. Rozpocznie się o 16.00 Eucharystią w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu na Korabce. Po Mszy św. młodzi przejdą do sali balowej, która powstanie w świetlicy parafialnej. Z balu nikt nie wyjdzie głodny czy spragniony, bowiem organizatorzy zadbali o każdy szczegół spotkania.

Wydarzenie jest adresowane do młodzieży od 7 klasy szkoły podstawowej, a koszt C+B+M to zaledwie 30 zł. Zapisy odbywają się przez formularz internetowy.

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.