Sobota pełna wydarzeń dla dzieci i młodzieży

13 WRZEśNIA 2019
ks. Łukasz Antczak

Po raz 3 w Łowiczu na Błoniach odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodzieży na muszli koncertowej w Łowiczu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „MĘŻCZYZNĄ I NIEWIASTĄ STWORZYŁ ICH…”. Postaramy się wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie jak prawidłowo odczytać powołanie, które Pan Bóg kieruje do każdego człowiek. Pomogą nam w tym zaproszeni goście m.in.: J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk, Bp pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej, przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży w KEP oraz Andrzej Sowa ps. „Kogut”.

Także po raz 3 tym razem w Niepokalanowie dzieci z całej Polski przyjadą do swojej Mamy, by wspólnie oddać Jej hołd, a także kontynuować duchową formację, którą rozpoczęły jako mali rycerze Niepokalanej. Na wydarzenie zaproszone są wszystkie dzieci.

Serdecznie zapraszamy. Spotkania zaczynają się o godz. 10.00.