Zaproszenie na III Diecezjalne Spotkanie Młodzieży – 14 września 2019

5 WRZEśNIA 2019
ks. Kamil Goc

Zapraszamy serdecznie na III Diecezjalne Spotkanie Młodzieży 14 września 2019 roku na muszli koncertowej w Łowiczu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „MĘŻCZYZNĄ I NIEWIASTĄ STWORZYŁ ICH…”. Postaramy się wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie jak prawidłowo odczytać powołanie, które Pan Bóg kieruje do każdego człowiek. Pomogą nam w tym zaproszeni goście m.in.: J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk, Bp pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej, przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży w KEP oraz Andrzej Sowa ps. „Kogut”.

Będziemy także poprzez radosny śpiew uwielbiać Boga, za Jego niezmierzoną miłość, do każdego człowieka. Całość zostanie uwieńczona Mszą Św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Andrzeja F. Dziuby.

Podczas trwania wydarzenia będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, a także zapoznać się z działalnością Ruchu Czystych Serc. Nasze diecezjalne wydarzenie włączamy duchowo w akcję „Polska pod Krzyżem”. Chcemy jak setki tysięcy naszych rodaków tego dnia uświadomić sobie i innym na nowo, że Krzyż Chrystusa jest naszą dumą i nadzieją.

Czekamy na Was młodzi Przyjaciele, bądźmy razem tego dnia i wspólnie uwielbiajmy BOGA, który JEST DOBRY CAŁY CZAS