Wolni i Wyzwalający

30 MAJA 2019
Janusz Szwarocki

Ruch Światło-Życie z naszej diecezji zaprasza na Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Odbędzie się w parafii Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie dnia 08.06.2019 r. o godz 20:30.

Plan spotkania:
20:30 – zawiązanie wspólnoty (modlitwy do Ducha Świętego połączone ze śpiewem)

21:30 – uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem księdza Wojciecha Ignasiaka z Katowic, który od lat jest związany z Krościenkiem (z oazą)

22:30 – agapa (jeżeli pogoda dopisze to będzie ognisko, które odbędzie się w ogrodzie przy parafii, natomiast jeżeli nie będzie pogody agapa odbędzie się na plebani). Zachęcamy wszystkich do wzięcia kiełbasek i pieczywa dla Siebie, siostry i brata , aby każdy z nas mógł zjeść i pobyć razem w oazowym gronie.

23:30 – zakończenie

Mamy nadzieję że spotkamy się, pomodlimy i spędzimy razem czas w jak największym wspólnotowym gronie.

ks. Sylwester Bernat– Moderator Diecezjalny Ruchu Światło – Życie Diecezji Łowickiej