VI Oaza Modlitwy Dzieci Bożych Ruchu Światło- Życie

29 KWIETNIA 2019
Janusz Szwarocki

VI Oaza Modlitwy Dzieci Bożych Ruchu Światło- Życie diecezji łowickiej już za nami…

Bogu niech będą dzięki za OM w Nowym Mieście, w którym wzięło udział 150 osób!

Wspaniałe dzieciaki, rodzice z Domowego Kościoła i animatorzy. Serdecznie dziękuję wszystkim księżom, którzy z nami byli.

Ukłony wdzięczności dla wspólnoty z Nowego Miasta wraz z księdzem Proboszczem i księdzem Wikarym. Całe swoje serce w przygotowanie oazy włożyła pani Dyrektor szkoły Janina Wyszkowska, której jesteśmy bardzo wdzięczni.

Wiele osób też modliło się w intencji naszego spotkania modlitewnego – czuliśmy to wszyscy.

Na koniec, pobłogosławił nas i motywował do dalszej modlitwy oraz pracy ksiądz biskup Wojciech Osial, dziękujemy za jego ojcowską obecność wśród nas.

Dziękuję wszystkim za wszystko proszę dalej o modlitwę za Ruch Światło-Życie naszej diecezji.

Ks Sylwester – wdzięczny i radosny