UWAGA!!! Zmiana terminu szkolenia „Mem internetowy jako współczesna forma ekspresji poglądów”

21 MARCA 2019
ks. Kamil Goc

Planowane na wtorek 26 marca zajęcia odbędą się we wtorek 9 kwietnia 2019 roku o godz. 14:00 w Sali multimedialnej w Budynku Dziekanii (Dom Biskupa) w Łowiczu.

Za zmianę terminu i wynikające z tego niedogodności przepraszam. Zachęcam do korzystania z oferty edukacji religijnej WODN w Skierniewicach.

ks. Kamil Goc – nauczyciel konsultant
w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach

Nr formy:  80
Rodzaj formy
i tytuł:

Warsztaty metodyczne: „Mem internetowy jako współczesna forma ekspresji poglądów”
Adresaci:   Nauczyciele religii wszystkich typów szkół
Zakres tematyczny:  – Mem jako dobra metoda aktywizacji uczniów

– Tworzenie własnych memów internetowych

– Zastosowanie komunikatu obrazkowego w pracy z uczniami

Osoby prowadzące: Anna Mikołajczyk – katecheta, teolog, specjalista ds. marketingu
i mediów społecznościowych,
Liczba godzin:  5
Koszt:  30 zł
Termin i miejsce rozpoczęcia: wtorek 9 kwietnia 2019 roku, godz. 14:00, Sala multimedialna w Budynku Dziekanii (Dom Biskupa) w Łowiczu, ul. Stary Rynek 24/30C.
Uwaga!!! Na zajęcia należy zabrać ze sobą laptopa (ewentualnie smartfona)
z funkcją sieci bezprzewodowej (WiFi)