Diecezjalne Spotkanie Młodzieży diecezji łowickiej w Rawie Mazowieckiej w ramach ŚDM w Panamie 2019

11 STYCZNIA 2019
ks. Kamil Goc

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży z radością zaprasza Młodzież, Katechetów, Kapłanów, Siostry Zakonne, Dyrektorów Szkół, Nauczycieli, Wszystkich, którzy na co dzień pracują z Młodymi oraz Młodych duchem do udziału Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży diecezji łowickiej w Rawie Mazowieckiej w ramach Światowych Dni Młodzieży, które w br. odbywają się w Panamie pod hasłem „Oto ja Służebnica Pańska”.

Dla Księży Proboszczów oraz Wikariuszy będzie to jeszcze czas wizyt duszpasterskich. Niemniej jednak warto zaplanować czas tak, aby w sobotę 26 stycznia br. umożliwić sobie i innym wzięcie udziału w spotkaniu „Panama w Rawie Mazowieckiej” i być razem z Młodymi diecezji łowickiej.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2019 roku według następującego programu:

10:00 – początek ŚDM Panama w Rawie Mazowieckiej

10:30 – muzyczny Gość

12:00 – konferencja – ks. Kamil Goc

13:00 – „małe co nieco”, czyli z głodu nie zginiemy

13:45 – inscenizacja młodzieżowa

14:15 – przejście Młodych i Świętych z MDKu do kościoła parafialnego

(Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, Pl. Piłsudskiego 9)

15:00 – Przesłanie Ks. Bpa Andrzeja Franciszka Dziuby do Młodych

Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Ks. Bpa Wojciecha Osiala

16:00 – występ zespołu Full Power Spirit

18:00 – „No może coś na ząb”

18:45 – Gwiazda wieczoru: Olga Szomańska

20:30 – Zakończenie spotkania

W załącznikach poniżej można pobrać plakaty informujące o wydarzeniu.

Do zobaczenia w Rawie Mazowieckiej!!!