Program obchodów XVIII Dnia Papieskiego w Łowiczu

12 PAźDZIERNIKA 2018
ks. Kamil Goc

Tegoroczny Dzień Papieski przeżywać będziemy w najbliższą niedzielę 14 października pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Zapraszamy do wspólnego świętowania według następującego programu:

• 12:00  Msza Święta w Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny pod przewodnictwem J. E. Ks. Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski, z okazji 350-lecia konsekracji Bazyliki Katedralnej
  • 14:45  „Bieg Papieski” – Zbiórka uczestników biegu przy kamieniu upamiętniającym papieska celebrę przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II  z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Młodzieżowej 15.
  • 15:00  Rozpoczęcie biegu. Trasa biegu: ul. Papieska, Jana Pawła II, Stanisławskiego, Nowy Rynek, Kozia, Podrzeczna, Stary Rynek.
  • 15:30  Zakończenie biegu przy pomniku Jana Pawła II na Starym Rynku.
  • 15.40  Pamiątkowe zdjęcie uczestników biegu przy pomniku Jana Pawła II na Starym Rynku.