Program Mistrzostw Diecezji o puchar Biskupa Łowickiego we wszystkich kategoriach wiekowych dla liturgicznej służby ołtarza w piłce nożnej halowej

12 KWIETNIA 2018
Janusz Szwarocki

Komunikat diecezjalnego duszpasterza sportowców diecezji łowickiej:

Program mistrzostw diecezji o puchar biskupa łowickiego we wszystkich kategoriach wiekowych dla liturgicznej służby ołtarza w piłce nożnej halowej

21.04.2018r. w SKIERNIEWICACH

10.00 – Msza święta koncelebrowana w kościele świętego Jakuba Apostoła w Skierniewicach pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza (kapłani proszeni są o wzięcie alb i białych stuł, a ministranci i lektorzy swoich szat liturgicznych).

11.00 – 16.00 – rozgrywki na halach osiru (OSIR 1 – kat. ministrant i lektor młodszy; OSIR 2 – kat. lektor starszy i open; drużyny z parafii powinni posiadać wypełniony protokół zgłoszeniowy, który był wysłany drogą pocztową we wcześniejszym czasie oraz odpowiednie dokumenty zaświadczające przynależność do LSO oraz wiek)

16.00 – gala i wręczenie nagród

17.00 – zakończenie finałów diecezjalnych.

*Finały mają również charakter memoriału zmarłego niedawno Asystenta Diecezjalnego Duszpasterza Sportowców pana Michała Wieczorka

Z chrystusowym pozdrowieniem
ks. Sebastian Antosik
diecezjalny duszpasterz sportowców diecezji łowickiej