Komunikat Diecezjalnego Duszpasterza Sportowców Diecezji Łowickiej

27 PAźDZIERNIKA 2017
ks. Łukasz Antczak

XIV Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej Halowej Ministrantów i Lektorów Pod Patronatem Ks. Bp. Andrzeja Dziuby

Czcigodni Księża,

W dniu 21 września 2017 roku centralny komitet organizacyjny Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar „KnC” ogłosił, iż związku z reformą edukacyjną, która została wprowadzona w obecnym roku szkolnym następują zmiany w poszczególnych kategoriach wiekowych w roku 2017/2018. Od dnia 21 września następuje aktualizacja regulaminu i obowiązywać będą następujące wytyczne w poszczególnych kategoriach wiekowych:

• Kategoria Ministrant – kategoria kierowana do liturgicznej służby ołtarza z roczników 2006 – 2010.

• Kategoria Lektor Młodszy – kategoria kierowa do liturgicznej służby ołtarza z roczników 2005 – 2002

• Kategoria Lektor Starszy – kategoria kierowa do liturgicznej służby ołtarza z roczników 2001 – 1997

Ks. Sebastian Antosik
Diecezjalny Duszpasterz
Sportowców Diecezji Łowickiej

Łowicz, dnia 26 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie Duszpasterstwa Sportowców.