Komunikat w sprawie IV Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet

2 MAJA 2017

Księże Proboszczu,

w tym roku w sobotę 27 maja w naszej diecezji pod hasłem „W szkole u Miriam” odbędzie się IV Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej w Szymanowie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w programie Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet będą: modlitwa, konferencja, spotkanie przy kawie i ciastku. W centrum wydarzenia znajduje się uroczysta Eucharystia, której przewodniczyć będzie abp Damian Zimoń, metropolita katowicki – senior. Na Mszę świętą kapłani proszeni są o zabranie ze sobą alby i stuły w kolorze białym.

Uprzejmie proszę o przekazanie podczas ogłoszeń parafialnych niniejszego zaproszenia kobietom z parafii Księdza Proboszcza oraz o umieszczacie w gablotach programu oraz plakatu informacyjnego, który zostanie dostarczony w późniejszym terminie.

Wikariusz Generalny
ks. prałat Wiesław Wronka