Dni w Diecezji ŚDM w rejonie rawskim

11 LIPCA 2016

Już coraz bliżej do ŚDM w Krakowie, wcześniej jednak będziemy gościć w naszym rawskim dekanacie grupę 50 młodych z Włoch. Bardzo prosimy o ich życzliwe przyjęcie i już zapraszamy na uroczystość powitania na rawskim Zamku w środę 20 lipca. Także zachęcamy do udziału we wspólnej pielgrzymce do Nowego Miasta – do sanktuarium bł. o. Honorata Koźmińskiego (to będzie w czwartek 21.lipca),

W piątek udamy się zaś do Spały i Inowłodza a wieczorem tego dnia będzie od 19.30 w Boguszycach „radosne” spotkanie. W sobotę pojedziemy razem do Łowicza na diecezjalny dzień, zaś w niedzielę 24 lipca będziemy się razem modlić w „dużym” kościele w Rawie Maz. podczas mszy św. o 8.45, Tam też wieczorem od 18.00 rozpocznie się modlitwa uwielbienia, potem będzie radosne przejście na zamek i festyn podczas którego pożegnamy naszych gości. Razem z włoską młodzieżą będzie u nas abp. Renato Boccardo ze Spoleto.

Prosimy, aby chętni do udziału w tych wydarzeniach (szczególnie młodzież) zgłaszali się do kancelarii lub do ks. Radka. Pomyślmy już teraz, aby na czas SDM udekorować nasze domy i miasto, będzie też wtedy w Polsce Ojciec Św. Franciszek, Pokażmy naszą gościnność. Szczegóły na plakacie umieszczonym na Tablicy.

ks. Bogumił Karp

INFO o gościach:
O gościach z Umbrii na stronie papieskiej
O diecezji Spoleto-Nursji

UWAGA, wiele informacji o ŚDM można znaleźć na stronie naszej diecezjalnej
www.sdmlowicz.pl
Z Rio do Krakowa