Zbiórka elektrośmieci – przez Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”

16 CZERWCA 2015

Pomoc Kościołowi w Potrzebie jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów .

Aby budować kolejne studnie, szkoły i szpitale prowadzimy w porozumieniu z księżmi biskupami
w diecezjach całego kraju akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego . Przy organizacji zbiórek Kościół w Potrzebie współpracuje z firmą Green Office Ecologic Sp. z o.o., która posiada wszelkie niezbędne i wymagane prawem zezwolenia .

1. Zwracamy się do Was z prośbą, aby informację o tej akcji przekazać sąsiadom i znajomym. Oddając
w ustalonym miejscu i czasie zużyty sprzęt elektryczny, czy elektroniczny pozbywacie się kłopotu związanego z jego utylizacją, a zarazem dokładacie swoją cegiełkę do wielkiej akcji niesienia pomocy ludziom, będącym w potrzebie na całym świecie.

2. Prosimy o pomoc w zebraniu od ludzi złomu – młodzież, strażaków OSP i grupy parafialne.

3. Ta zbiórka to też wyjątkowa okazja, aby szkoły, urzędy, gminy, firmy, przedsiębiorstwa i instytucje mogły się pozbyć zużytego sprzętu otrzymując Kartę Przekazania Odpadu .

Za pomoc i zebrany zużyty sprzęt z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Polskiej Sekcji
ks. prof. UKSW dr hab. Waldemar Cisło

Szczegółowe informację o dacie i godzinie zbiórek są zamieszczone w pliku poniżej. Informacje zostały również rozłożone Księżom Dziekanom na półki .