Piknik parafialny w Rawie Mazowieckiej

10 CZERWCA 2015

Już w najbliższą niedzielę przy parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. odbedzie się PIKNIK PARAFIALNY.

Rozpocznie się on od Mszy świętej sprawowanej o godzinie 13.00. Następnie na terenie przykościelnym będą miały miejsce różne atrakcje: koncert zespołu Czwartego ze Skierniewic, występ grupy muzyczno-teatralnej „Albi Artheamus” i Ludowego Zespołu Dziecięcego ze Starej Wojskiej. Na scenie wystąpi także zespół parafialny „Kropeczki” a Siostry Misjonarki przedstawią bajkę nie tylko dla dzieci.

Będzie także można postrzelać na strzelnicy oraz pojeździć na konikach ze Stajni w Pukininie, obejrzeć wozy: strażacki i policyjny i wziąć udział w konkursie Biblijnym oraz Rodzinnym. Dla dzieci już poraz kolejny swoje drzwi otworzy „Wioska dziecięca” z cukrowa watą, lodami i upominkami. Będzie się można również posilić smacznymi potrawami, także i z grilla.

Na koniec Parafialnego Pikniku w tajemniczych piwnicach plebanii można będzie obejrzeć świetny film: „Bóg nie umarł”. Darmowy seans jest prezentem Księdza Proboszcza dla parafian. Zapraszamy całe rodziny, a także pojedyncze osoby ma wspólną zabawę.