Mistrzostwa Polski LSO w Lublinie – Parafia Bełchów Mistrzem Polski!!!

2 MAJA 2014

W dniu 2 maja, drugim dniu rozgrywek, Parafia św. Macieja Ap. w kategorii ministrant zdobyła Mistrzostwo Polski! Gratulujemy! Opiekunem ministrantów jest ks. Piotr Staniszewski.

W dniu 1 maja w Lublinie rozpoczęły się IX Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza. Z naszej Diecezji bora udział drużyny z parafii: św. Macieja Ap. z Bełchowa (III kategorie wiekowe) św. Katarzyny z Witoni (kat. Ministrant) oraz św. Wawrzyńca z Sochaczewa (kat. lektor starszy).

Po pierwszym dniu rozgrywek drużyny z Bełchowa w kategorii ministrant i lektor starszy walczyć będą o Mistrzostwo Polski a pozostałe drużyny z naszej diecezji o miejsca 17-30.

Wyniki można śledzić na bieżąco na stronie redakcji lubelskiej „Gościa Niedzielnego”

ps. W zapisach na stronie błędnie zapisano naszą drużynę z Bełchowa pisząc „Bełchatów”.