VII Warsztaty Wokalne HARMONIA

9 PAźDZIERNIKA 2009
BÓG NAS LUBI, A MY DLA NIEGO GRAMY

• PONAD 120-OSOBOWY CHÓR I PONAD 15 GODZIN PRÓB
  • KONCERT FINAŁOWY W KINOTEATRZE POLONEZ W NIEDZIELĘ 11 PAŹDZIERNIKA 2009, GODZ. 15.00
  • SOLIŚCI: NATALIA NIEMEN, BASIA WŁODARSKA I ADAM RYMARZ
  • INAUGURACJA II TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

VII Warsztaty Wokalne HARMONIA, organizowane są przez Zespół Czwarty, Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży BRAMA oraz Ruch Światło Życie i Domowy Kościół Diecezji Łowickiej.
Warsztaty zainaugurują II Tydzień Kultury Chrześcijańskiej i Dzień Papieski w Skierniewicach.

Patronat honorowy nad Warsztatami sprawują: J.E. ks. bp Andrzej F. Dziuba – Ordynariusz Łowicki, Bronisław Komorowski – Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, J.E. ks. bp Wiesław Mering – Przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego, Krzysztof Dudek – Dyrektor Narodowego Centrum Kultury, Jolanta Chełmińska – Wojewoda Łódzki, Włodzimierz Fisiak – Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Leszek Trębski – Prezydent Miasta Skierniewice. Mecenasem imprezy jest Stowarzyszenie GOSPEL.

Koncert Finałowy odbędzie się w niedzielę 11 października o godz. 15.00 w Kinoteatrze POLONEZ w Skierniewicach. Wstęp wolny!