OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 14 CZERWCA 2009R.

14 CZERWCA 2009
1. Dzisiaj przeżywamy X rocznicę wizyty Ojca św. Jana Pawła II w Łowiczu. Główna uroczystość odbędzie się na miejscu dawnej celebry o godz. 1800. Zaproszenie do uczestnictwa jest kierowane do wszystkich Parafian.
2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji.
3. W czwartek 18 czerwca będziemy przeżywać zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800. Po Mszy św. procesja wokół kościoła oraz obrzęd błogosławieństwa wianków i ziół.
4. W czwartek o godz. 1830 wyjazd do Płocka na Wieczór Chwały. Koszt przejazdu autokarem 10 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
5. W piątek 19 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy młodzież gimnazjalną na Msze św. z okazji zakończenia roku szkolnego na godz. 8 rano. Dla dzieci ze szkół podstawowych Msza św. o godz. 9 rano. Ze względu na przypadającą w tym dniu uroczystość można spożywać pokarmy mięsne.
6. Jest do nabycia Mały Gość Niedzielny z płytą Magdy Anioł.
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
? Tomasz DOMERADZKI kawaler z par. tut. Aleksandra SOBOTA panna z par. Ruda Śląska – zapowiedź I
? Jacek OLCZAK kawaler z par. tut. Aleksandra WITYCH panna z par. Sochaczew – zapowiedź I
? Łukasz MALEC kawaler z par. Aleksandra ROJEK panna z par. tut. – zapowiedź I
? Hubert ZAŁUGA kawaler z par. Iłów Martyna MOSAKOWSKA panna z par. tut. – zapowiedź I
? Krzysztof KRASKA kawaler z par. Słubice Katarzyna WYDRA panna z par. tut. – zapowiedź III