OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 24 MAJA 2009R.

25 MAJA 2009
1. W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. Dzisiaj w godzinach 9-11 w sali katechetycznej przyjmuje pacjentów Pani Doktor z Warszawy lecząca ziołami.
3. Za tydzień, w niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL.
4. W ubiegłym tygodniu złożył ofiarę na przeprowadzenie prac na cmentarzu p. Krzysztof Ruciński z małżonką. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
5. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sannikach rozpoczął prowadzenie świetlicy dla dzieci i młodzieży przy ul. Wólczyńskiej 75 (w budynku nowego przedszkola). Świetlica oferuje dzieciom i młodzieży różnorodne formy spędzania czasu wolnego. Można również skorzystać z porady prawnika w zakresie prawa rodzinnego, psychologa i logopedy. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeniowej.
6. Po zimowej przerwie wznawia działalność Caritas Parafialny. Pomoc żywnościowa jest skierowana do osób, które znajdują się naprawdę w ciężkiej sytuacji materialnej czy rodzinnej. W najbliższy wtorek tj. 26 maja żywność będzie wydawana tylko dla dzieci. Osoby zgłaszające się przychodzą z dowodem osobistym i nowym zeszytem.
7. Parafialny Zespół Caritas składa podziękowania p. Mirosławowi Mikołajczykowi za udostępnienie samochodu i przywiezienie produktów spożywczych.
8. Zapraszamy na Wieczór Kultury Chrześcijańskiej, który odbędzie się 29 maja (piątek) w Gąbinie na Starym Rynku. Wśród innych grup muzycznych, wystąpi jako drugi zespół, nasza schola młodzieżowa Veritas. Rozpoczęcie godz. 18.
9. Jest do nabycia czerwcowy Mały Gość Niedzielny z komiksem o Janie Pawle II. W zakrystii w cenie 4 zł.
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
? Michał KRYSIAK kawaler z par. Gąbin Natalia WYDRA panna z par. tut – zapowiedź I
? Dominik KRÓL kawaler z par. tut. Katarzyna WACHOWICZ panna z par. tut. – zapowiedź I
? Szymon TARCZYŃSKI kawaler z par. tut. Monika ADAMCZYK panna z par. Słubice – zapowiedź III