Ogłoszenia duszpasterskie – 17 maja 2009

17 MAJA 2009
1. W poniedziałek, wtorek i w środę w całej Polsce odbywają się dni modlitw o urodzaje.
2. W piątek 22 maja przypada V rocznica sakry biskupiej i objęcia diecezji łowickiej przez ks. biskupa Andrzeja Dziubę. W katedrze łowickiej o godz. 18 uroczysta Msza św. dziękczynna.
3. W przyszła niedzielę 24 maja przypada Uroczystość Wniebowzięcia Pańskiego, która kończy okres Komunii Wielkanocnej.
4. Serdecznie dziękujemy Panu Ryszardowi Mąka za dowożenie wody do przeprowadzonych prac na cmentarzu oraz do podlewania iglaków.
5. W zakładzie fotograficznym p. Nowickiej można obejrzeć i zamówić zdjęcia z Rocznicy I Komunii Św.
6. W przyszła niedzielę przyjeżdża z Warszawy Pani Doktor leczącą ziołami. Pani Doktor będzie przyjmować w Sali katechetycznej w godz. 9-11
7. W piątek wyjazd do amfiteatru w Płocku na Wieczór Chwały sprzed kościoła o godz. 1800.
8. Jest do nabycia czerwcowy Mały Gość Niedzielny z komiksem o Janie Pawle II. W zakrystii w cenie 4 zł.
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
       Szymon TARCZYŃSKI kawaler z par. tut.
       Monika ADAMCZYK panna z par. Słubice. – zapowiedź II