OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 28 GRUDNIA 2008R. ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY

28 GRUDNIA 2008
1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy święto św. Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Na Mszach św. czytamy list Pasterski Episkopatu Polski.
2. W środę Sylwester. Rano Mszy św. nie będzie. Zapraszamy natomiast wieczorem na nabożeństwo dziękczynne, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 1700.
3. W czwartek Nowy Rok, uroczystość świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Msze św. w Nowy rok tak jak w niedzielę. Na Mszach św. w Nowy Rok wysłuchamy sprawozdania Ks. Proboszcza ze stanu duchowego i materialnego parafii.
4. W piątek 2 stycznia przypada I Piątek Miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 700 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
5. W sobotę 3 stycznia po Mszy św. o godz. 700 nabożeństwo do Matki Bożej.
6. Za Tydzień w niedzielę 4 stycznia po sumie adoracja miesięczna z racji I Niedzieli Miesiąca.
7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne. Msze św. można zamówić w Nowy Rok, w sobotę i najbliższą niedzielę.
8. Wizytę duszpasterską tzw. kolędą rozpoczniemy w piątek 2 stycznia. Prosimy, aby sołtysi wyznaczyli kierowców, którzy będą dowozić księży. W porze obiadowej prosimy również Panie o talerz gorącej zupy. Podczas kolędy będziemy mogli złożyć ofiarę na dokończenie prac na cmentarzu. Planujemy doprowadzić wodę na cmentarz z wodociągu, wybudować 2 boksy na śmieci, posadzić drzewka wzdłuż nowego ogrodzenia oraz rozebrać parkan oddzielający stary cmentarz od nowego. W czasie kolędy będziemy również przyjmować intencje mszalne na cały 2009 rok.
9. Porządek Kolędy w tym tygodniu.
       Piątek 2 stycznia
                Od 900 – Szkarada przy szosie – cały dzień kolęduje Ks. Wikariusz
       Sobota 3 stycznia
                Od 900 – Krubin (Krzywda, Nowiny, Stara Wieś) – Ks. Wikariusz
                Od 1630 – ul. Tkacka, Parkowa – Ks. Proboszcz
10. Jest jeszcze do nabycia Mały Gość Niedzielny a w nim płyta z piosenkami Arki Noego. Gazetę można nabywać w zakrystii w cenie 4 zł.