Ogłoszenia Parafialne – 23 listopada

23 LISTOPADA 2008
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23 LISTOPADA 2008R.
UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dziś w ostatnią niedzielę roku kościelnego obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Łowiczu.
     2. Siostry Służki: s. Maria i s. Zofia obchodzą 60 rocznicę złożenia ślubów zakonnych. Dzisiaj na sumie będziemy modlić się w intencji obu Sióstr.
     3. Pani Doktor z Warszawy lecząca ziołami przyjmuje dzisiaj pacjentów w sali katechetycznej w godz. 9-12.
     4. Za tydzień rozpoczynamy nowy rok liturgiczny – I Niedziela Adwentu. Zachęcamy już teraz do udziału w Mszach św. Roratnich.
     5. Na polecenie Władzy Kościelnej dzisiaj na terenie całej Polski odbywa się liczenie wiernych obecnych na Mszy św. oraz przystępujących do Komunii św. Dlatego prosimy o powolne wychodzenie ze świątyni, aby ułatwić prawidłowe liczenie.