Ogłoszenia Parafialne 12 października 2008

11 PAźDZIERNIKA 2008
1. W dniu dzisiejszym obchodzimy tzw. Dzień Papieski. Wolą Ojca św. Jana Pawła II było, aby ofiary zebrane w tym dniu były przeznaczone na pomoc dla młodzieży z najbiedniejszych rodzin na stypendia naukowe. Zachęcamy naszych parafian, aby po Mszy Świętej przed kościołem złożyć ofiarę.
2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 1600 odbędzie się zebranie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej. Prosimy o obecność wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
3. W poniedziałek 13 października wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego współpatrona Diecezji Łowickiej. Podczas różańca o godz. 1730 nastąpi zakończenie nowenny ku czci o. Honorata.
4. W czwartek 16 października obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, patronki naszej Siostry Służki, s. Jadwigi. Prosimy o modlitwę w Jej intencji, aby jak najszybciej powróciła do zdrowia.
5. W sobotę przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, w naszym kościele porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.
6. W przyszła niedzielę przypada Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Misje św.
7. Nasza parafia przygotowuje się do wielkiej uroczystości, która przypadnie w niedzielę 2 listopada. Wówczas nastąpi poświęcenie nowego cmentarza. Uroczystość z udziałem Ks. bp seniora Alojzego Orszulika odbędzie się na sumie. Po Mszy nastąpi uroczysta procesja na cmentarz parafialny, różaniec na cmentarzu i na zakończenie uroczystości – poświęcenie nowego cmentarza.
8. W miniony piątek 10 października zmarł nasz parafianin z Sannik ś.p. Leszek Załęcki ojciec ks. Proboszcza Dariusza Załęckiego. Pogrzeb odbędzie się we wtorek. Wyprowadzenie z domu o godz. 1100, Msza o godz. 1200. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu…