Oferta Domu Rekolekcyjnego w Wiskitkach

1 STYCZNIA 2013

Dom Rekolekcyjny w Wiskitkach dysponuje bazą rekreacyjną w postaci boisk, sali spotkań, w pobliżu są ciekawe obiekty zabytkowe (Żelazowa Wola, Nieborów, Arkadia, Guzów, Niepokalanów) oraz tereny rekreacyjne (Puszcza Bolimowska i Kampinowska). Współpracujemy z gospodarstwami agroturystycznymi mającymi w swojej ofercie jazdę konną, przejażdżki bryczką, ogniska, jak również programy dla zielonych szkół.

Ofiara za weekend od jednej osoby 110 zł
Ofiara za pobyt małżeństwa na weekendzie dla małżeństw 175 zł plus ofiara dla osoby prowadzącej
Ofiara dodatkowa za bieliznę pościelową 10 zł

Rozpoczęcie w piątek Mszą świętą o godz. 18.00 w kościele (Może nie dotyczyć kursów i weekendów dla małżonków)
Zakończenie w niedzielę około godz. 13.00 (Może nie dotyczyć kursów i weekendów dla małżonków)
Należy zabrać ze sobą Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, bieliznę pościelową, notatnik i długopis

Plan pracy w 2013 roku

1. 12-14 kwietnia 2013
Jak gospodarować czasem zgodnie z wolą Bożą?
Rekolekcje dla osób, które uznały Jezusa Panem swojego życia i pragną dalej wzrastać w Duchu Świętym.
Wśród tematów:
Jak wzrastać w wewnętrznej wolności?
Jak rozpoznać swoją misję życiową?
Jak gospodarować czasem życia?

2. 10-12 maja 2013
Kurs Nowego Życia
Rekolekcje dla osób, które chcą w swoim życiu przeżywać bliskości Jezusa i pragną Jego Królestwa w innych osobach. Pan Jezus nadal uzdrawia, wyzwala i umacnia. Dlatego u wielu osób kurs zaowocował przemianą całego życia, odkryciem tego, jak wspaniały jest Bóg, wyzwoleniem z nałogów, depresji, lęków itp. To, co Pan Jezus chce Ci dać, jest nieskończenie większe niż Twoje pragnienie.

3. 14-16 czerwca
Rozwój duchowy, czyli jak formować siebie i innych – Część 1
Patrz uwagi w części 2

4. 21-23 czerwca
Weekend dla małżonków: Zasłuchaj się w pieśń twego serca by podążać ku Bogu i współmałżonkowi w rytm Pieśni nad pieśniami
Będzie to czas milczenia, słuchania Boga, siebie i modlitwy. Czas poznawania pełnej pasji miłości Boga ku nam i czas uczenia się odpowiadania na tą miłość poprzez powołanie małżeńskie i rodzicielskie. Czas słuchania Słowa, modlitwy osobistej i wspólnotowej Adoracji. Czas osobistego wzrostu duchowego i dialogu małżeńskiego.
Prowadzi – s. Anna Maria Pudełko (Apostolinka). Obecny Opiekun duchowy
Kontakt: Agnieszka i Marek:

5. 27- 29 września
Rozwój duchowy, czyli jak formować siebie i innych – Część 2
Rekolekcje dla osób, które uznały Jezusa Panem swojego życia i pragną duchowo wzrastać i uczestniczyły w rekolekcjach pogłębiających (np. takich jak Uzdrowienie wspomnień)
Wśród tematów:
Wszyscy jesteśmy powołani do świętości
Etapy rozwoju duchowego
Środki formacji
Postawy na drodze rozwoju
Jak prowadzić formację w grupach Odnowy w Duchu Świętym?

Szczegółowe informacje pod numerem tel. +48 605 120 592.

Strona internetowa: www.wiskitki.diecezja.lowicz.pl