Kamion Skierniewicki

1 LISTOPADA 2016

Maryja ma dla mnie szczególne znaczenie. Sama niedawno zostałam matką, a Ona jest dla mnie wzorem macierzyństwa – mówi pani Agata, parafianka. – Jasnogórska Pani to dla nas autorytet. Ona pozwala nam zwolnić, spojrzeć na świat inaczej, odrzucić materializm, zobaczyć w drugim człowieku dobro – dodaje.

Ks. Konrad Krupa, proboszcz z parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Skierniewicach, gdzie zakończyło się nawiedzenie, podziękował Madonnie za owocny czas, który mogli razem z Nią przeżyć. Kwiaty złożyli także delegaci rodzin, młodzieży i dzieci miejscowej parafii.

Podczas homilii bp Zawitkowski przypomniał wiernym, że Maryja powinna być dla nich światłem radości i nadziei w tak trudnych dla świata czasach. Zachęcał, by zanosić do Niej modlitwy, ponieważ nikt tak, jak Matka, nie zrozumie problemów swoich dzieci