XVII Diecezjalny Kongres Odnowy w Duchu Świętym

13 PAźDZIERNIKA 2014

W piątek 10 października uczestnicy kongresu przyjechali do Wiskitek. W kościele parafialnym członkowie Odnowy modlili się o pogłębienie wiary. Po Eucharystii ks. Stanisław Lech wygłosił konferencję „Miłość, która służy”. Przedstawił w niej świat stworzony przez Boga oraz wszystkie Jego dzieła, jako wyraz miłości i służby wobec człowieka.

Następnego dnia wspólnota zebrała się w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu. Ks. Józef Maciąg z Lublina wygłosił dwie konferencje. Prelegent zachęcał do odpowiedzi na pytanie: „Jaka jest faktycznie moja miłość do Jezusa i jak wpływa na moje postawy i życiowe wybory?”. Namawiał również do czytania słowa Bożego, aby w ten sposób poznawać i pogłębiać żywą relację z Jezusem.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego”.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.