504. Nie wyście Mnie wybrali – powołaniówka w Kutnie.

6 PAźDZIERNIKA 2014

Dzień Pański był kolejną okazją, aby świadczyć o Chrystusie, który powołał nas do głoszenia Ewangelii Miłości. Ks. dr Sławomir Wasilewski, rektor Seminarium oraz klerycy: Dominik Napora, Sławomir Piotrowski i Adrian Czerwiński dzielili się swoim doświadczeniem wiary. Nieodłącznym elementem Eucharystii były świadectwa kleryków o tym, jak Bóg powołał ich do wspólnoty seminaryjnej. Odnosząc się do niedzielnej Ewangelii alumni powiedzieli, że to przede wszystkim dzięki Bogu przygotowują się do pracy w winnicy Pana.

Serdecznie dziękujemy księdzu proboszczowi Piotrowi Dominiakowi, księżom wikariuszom i Wam, drodzy wierni parafii p.w. św. Jadwigi Królowej w Kutnie, za waszą modlitwę i wsparcie, które jest nieocenionym darem na naszej wspólnej drodze do Pana.