478. XIX ŁPPM już za nami!

15 SIERPNIA 2014

Także w tym roku wielu kleryków z naszego Seminarium wybrało się na pielgrzymi szlak. Byli obecni w różnych grupach, prowadzili modlitwy, dawali świadectwa powołania, pomagali kapłanom, przygotowali także specjalne czuwanie adoracyjne w Wysokienicach.

Dziękujemy każdej siostrze i każdemu bratu za wspólne wędrowanie, dziękujemy Ks. Przewodnikowi Rafałowi Babickiemu za wielką życzliwość i pamięć o naszym Seminarium.

W tym roku, w którym będziemy przeżywać 20. rocznicę pierwszej inauguracji roku akademickiego, na pielgrzymce byli obecni wszyscy przełożeni naszego WSD – przewodnikiem grupy zielonej został ks. rektor Sławomir Wasilewski, a pomagali mu ks. wicerektor Piotr Kaczmarek oraz ks. prefekt Grzegorz Cieślak. Wszyscy trzej szli w grupie zielonej, więc nie zdziwcie się drodzy Przyjaciele, że najwięcej zdjęć będzie z zielonej.

Wszyscy modliliśmy się o nowe powołania kapłańskie do naszego Seminarium. Niech więc Maryja, Wychowawczyni powołań kapłańskich wyprosi nam wiele świętych powołań.

Więcej zdjęć można zobaczyć na oficjalnej stronie pielgrzymki: www.lppm.pl