456. Zakończenie roku akademickiego

27 CZERWCA 2014

Uroczystość zakończenia roku rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią, aby wyruszyć na wakacje z Bożym błogosławieństwem. Mszy św. przewodniczył ks. bp Alojzy Orszulik, a kazanie wygłosił ks. dr Radosław Czarniak. Po Eucharystii udaliśmy się na aulę, gdzie księża przełożeni podsumowali mijający rok akademicki, przedstawili zebranym osiągnięcia i rezultaty naukowe kleryków, a także nowe funkcje, które alumni będą pełnić w kolejnym roku akademickim. Na koniec słowo do zgromadzonych skierował ks. bp Andrzej Franciszek Dziuba, który zachęcił wspólnotę do spędzenia odpoczynku z Bogiem, Dawcą wszelkich łask.

Wszystkim klerykom, księżom przełożonym, wykładowcom, spowiednikom i pracownikom naszego domu życzymy zasłużonego odpoczynku, abyśmy mogli spotkać się w dwudziestym, jubileuszowym roku akademickim, pełni sił i energii do poznawania tajemnic Bożych. Niech Maryja Niepokalanie Poczęta otacza Seminarium i wszystkich naszych Dobroczyńców swoją matczyną opieką!