430. Niedziela Powołaniowa

12 MAJA 2014

Tym razem alumni pojechali do parafii, które nie są zbyt często przez nich odwiedzane w czasie tzw. powołaniówek. Wszędzie, gdzie udaliśmy się, zostaliśmy mile przyjęci przez wspólnotę parafialną. Odwiedziliśmy tego dnia: Błonie, Giżyce, Górę św. Małgorzaty, Kocierzew, Leśmierz, Nowe Miasto n. Pilicą, Rawę Mazowiecką (Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata), Regnów, Rybno, Rzeczycę, Sadkowice, Sochaczew (Matki Bożej Nieustającej Pomocy), Topolę Królewską i Tum.

Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy modlą się za nas i wspierają nas materialnie, serdecznie dziękujemy i sami pamiętamy o was w naszych modlitwach. Świadomi tak wielkiego daru, który otrzymaliśmy i zarazem odpowiedzialności, jaka została na nas nałożona, dalej prosimy, abyście nie ustawali w staraniach o kolejnych kleryków, a w przyszłości, duszpasterzy. Jezus Chrystus, Dobry Pasterz, jak wierzymy, wysłucha naszych próśb.

Zachęcamy, by zajrzeć do wiadomości na temat czuwania powołaniowego w Łowiczu – dodaliśmy kilka zdjęć (nr 429)

Tak, jak wczoraj, również dziś dołączamy krótką refleksję powołaniową ks. bpa Marka Solarczyka (za materiał dziękujemy Radio Victoria)