ZAPROSZENIE NA TRZYDNIOWE REKOLEKCJE POWOŁANIOWE 27-30 grudnia 2013

18 GRUDNIA 2013

Rekolekcje Powołaniowe to czas poznawania różnych dróg powołaniowych (do służby w kapłaństwie, do życia konsekrowanego, do bycia kochającym mężem i ojcem w zdrowej chrześcijańskiej rodzinie) i rozeznawania, do wejścia na którą z nich powołuje mnie Pan Bóg.

Rekolekcje Powołaniowe są: * czasem spotkania z Bogiem, który nieustannie przemawia i także dziś powołuje, * czasem spotkania z rówieśnikami, którzy szukają tej jednej, jedynej, właściwej, najlepszej dla siebie życiowej drogi, * trzydniowym przebywaniem w dobrym towarzystwie ludzi wierzących, * czasem na osobistą i wspólnotową modlitwę, wśród której miejsce szczególne zajmuje Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu, * okazją do rozmów z alumnami i wychowawcami Seminarium, * możliwością wysłuchania ciekawych konferencji biblijnych oraz prelekcji o tematyce egzystencjalnej, * sposobnością do wymiany osobistych poglądów i doświadczeń.

Być może zatem te powołaniowe rekolekcje są właśnie dla Ciebie.

O szczegóły można dopytać dzwoniąc pod nr telefonu 46 837 60 16 oraz 46 837 92 20 – Rektor Seminarium, ks. dr Sławomir Wasilewski.

mail kontaktowy: wsd@diecezja.lowicz.pl

MODLITWA O ROZPOZNANIE DROGI ŻYCIA

Boże przenikasz mnie i znasz.
Stworzyłeś mnie dla szczęścia,
więc pomóż mi je znaleźć.

Ukaż mi moją drogę życia.
Spraw, abym wybrał to,
coś Ty dla mnie zamierzył
i do czego sposobił
już w łonie mej matki.

Chcę być Ci posłusznym we wszystkim.
Pójdę gdzie mnie poślesz.

Ufam Tobie, bo wiem, że mnie kochasz
i zawsze chcesz mojego dobra.

Poprowadź mnie po ścieżkach Twoich.