VIII Mistrzostwa LSO w Radomiu

13 MAJA 2013

W tym roku około 1200 ministrantów grających w 105 drużynach i w 3 kategoriach wiekowych, przyjechało do Radomia, by na 9 halach radomskich szkół po raz 8. walczyć o Puchar „KnC”.

Naszą Diecezję reprezentowali ministranci z następujących parafii:

Kategoria ministranci (podstawówka) – par. p.w. św. Wawrzyńca w Sochaczewie
Kategoria lektorzy młodsi (gimnazjum) – par. p.w. św. Macieja Apostoła w Bełchowie
Kategoria lektorzy starsi (szkoła ponadgimnazjalna) – par. p.w. św. Macieja Apostoła w Bełchowie.

Tym razem nie udało się przywieźć pucharów ale i tak gratulujemy poszczególnym parafiom udziału w Mistrzostwach.

Więcej o turnieju na stronie Organizatora.

Przypominamy, że od września rusza Jubileuszowe X GP Diecezji Łowickiej. Już teraz zapraszamy ministrantów z wszystkich parafii naszej Diecezji. Szczegóły na przełomie sierpnia i września na stronie internetowej oraz we wkładce łowickiej „Gościa Niedzielnego”