Nie tylko sportowe pożegnanie ks. Jana Dobrodzieja

11 MAJA 2013

Tego dnia, oprócz miłych słów i prezentów dla ks. Prałata, został rozegrany mecz między reprezentacjami Policji i Księży. Takie spotkanie na murawie miało miejsce już po raz ósmy – a jego inicjatorem do tej pory był ks. Jan Dobrodziej.

Niestety po raz kolejny drużyna kapłanów uległa dobrze dysponowanej reprezentacji policji kutnowskiej. Wynik 4:2 jednak nie odzwierciedla zaciętej walki, jaka toczyła się w duchu fair play na płycie boiska.

W drużynie kapłanów wystąpili między innymi: ks. dr Piotr Kaczmarek, ks. Andrzej Sałkowski, ks. Ireneusz Cieślak, ks. Tomasz Muszyński, ks. Jacek Zieliński, ks. Łukasz Antczak. Skład ten uzupełnili alumni WSD w Łowiczu oraz SLO z kilku parafii kutnowskich.

Miłym akcentem wśród podziękowań dla ks. Prałata było wręczenie srebrnego medalu Polskiego Komitetu Olimpijskiego przez p. Mieczysława Nowickiego – byłego ministra sportu, wielokrotnego medalistę, reprezentanta Polski w kolarstwie szosowym.

Zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji „Gościa Niedzielnego”