Relacja ze Szkoły Animatora

8 LISTOPADA 2009

Szkoła Animatora odbyła się w dniu 7 listopada 2009 r. O 14.00 spotkaliśmy się w sanktuarium Św. Stanisława BM na adoracji i rozważaniu Słowa Bożego. Po skupieniu przeszliśmy do sali w budynku Civitas Christiana, tam ks. Grzegorz Gołąb Moderator Diecezjalny wygłosił referat na temat diakonii w Ruchu
Światło-Życie. Po referacie nastąpiło spotkanie w poszczególnych diakoniach: modlitwy, ewangelizacji, życia, jedności i muzycznej.

Spotkania te miały na celu przybliżenie formacji dla poszczególnych diakonii i wyznaczeni zadań do realizacji. Szkoła Animatora zakończyła się wspólną Eucharystią o godzinie 18.00 w kościele Świętego Stanisława BM. Cieszy bardzo liczny udział w tym spotkaniu Par z Domowego Kościoła, młodzieży po pełnej formacji podstawowej i księży Moderatorów.