124. Posługi

6 MARCA 2009

Eucharystia była sprawowana na zakończenie rekolekcji wielkopostnych, które odbywały się w naszym seminarium od Środy Popielcowej. Mszy Świętej przewodniczył Biskup Senior Alojzy Orszulik. W koncelebrze uczestniczyli przełożeni seminaryjni oraz proboszczowie parafii, z których pochodzą klerycy przyjmujący posługi

W tym roku posługę lektoratu przyjęło 4 kleryków trzeciego roku: Krzysztof Baranowski, Robert Błaszczyk, Paweł Kaczmarek i Paweł Olszewski. Posługę akolitatu otrzymało 6 kleryków czwartego roku: Łukasz Blados, Grzegorz Krupa, Łukasz Połeć, Cezary Porada, Łukasz Szczepański oraz Jacek Zieliński. Kandydatami do diakonatu i prezbiteratu zostali: Paweł Muranowicz, Józef Petrynowski, Piotr Rudnicki i Marcin Wojenka.