Ogłoszenia 01.02.2009r. IV Niedziela zwykła

31 STYCZNIA 2009
3. Jutro przypada liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego. Porządek Mszy św. w tym dniu będzie następujący: 7.00, 9.00, 17.00, 18.00. Podczas każdej Eucharystii będziemy błogosławili ?gromnice".
4. Drugiego lutego Kościół obchodzi Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy modlili się dobre i liczne powołania do służby Bogu na drodze rad zakonnej oraz o zachowanie tych którzy już nią kroczą. Jutro można będzie złożyć do puszki ofiarę, która zostanie przeznaczona na potrzeby zakonów klauzurowych w naszej diecezji.
5. W dniu jutrzejszym, z racji święta, nie będzie czynna kancelaria parafialna. Nie będzie również adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 15.00.
6. . Informujemy, że zajęcia kursu przedmałżeńskiego rozpoczynają się 04.02.2009r. (w środę) o godz. 20.00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z modlitwami o powołania.
8. W pierwszy piątek miesiąca po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii do Serca Pana Jezusa oraz Aktu Oddania. Spowiedź w ty dniu podczas wszystkich sprawowanych Eucharystii.
9. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii Loretańskiej. Chorych zaczniemy nawiedzać od godz. 9.30. Wieczorem o godz. 19.00 (Uwaga! Zmiana godziny!) nabożeństwo fatimskie.
10. Kolęda w tym tygodniu przebiegać będzie w następującym porządku:
Poniedziałek 02.02. – nie ma kolędy;
Wtorek 03.02. od godz. 16.30 –
ul. Mickiewicza, ul. Radziwiłłowska, ul. Cicha, ul. Bankowa, ul. Noworadziejowska, ul. Mieczysławowska;
Środa 04.02. od godz. 16.30 –
ul. Radziejowska;
Czwartek 05.02. od godz. 16.30 –
ul. Jaktorowska, ul. Reymonta, ul. Browarna, ul. św. Jana, ul. Nizinna;
Piątek 06.02. od godz. 16.30 –
ul. Ks. Piotra Skargi;
Sobota 07.02. od godz. 11.00 –
ul. Ossowskiego oraz Teklin tzn.: ul. Zamknięta, ul. Zaciszna, ul. Zb. Stanclika (od ul. Zamkniętej do ul. J. Horodyskiego), ul. W. Witosa (od ul. M. Twardowskiego do ul. J. Horodyskiego), ul. Marcowa, ul. Pogodna, ul. H. Holca, ul. I. Przybysz, ul. Podmiejska (od ul. M. Twardowskiego do ul. J. Horodyskiego), ul. Batalionów Chłopskich (do ul. J. Horodyskiego).
11. Za tydzień, po Mszy św. o godz. 10.30, na plebanii spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
12. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie duszpasterstwa głuchoniemych.
13. Również za tydzień o godz. 15.00 zajęcia kursu lektorskiego.
14. Osoby zainteresowane pielgrzymką do Ziemi Świętej prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
15. Parafia posiada cegiełki na budowę pomnika Jana Pawła II. Ofiarę na ten cel można również złożyć do specjalnej puszki.
16. Prasa katolicka.
17. Zapowiedzi.