Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja biskupa w Bąkowie oraz działające przy niej Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zapraszają 15 sierpnia na uroczystości odpustu z okazji Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i szósty festyn rodzinny.

6 SIERPNIA 2008

Równocześnie ruszy sprzedaż losów loterii fantowej. Jej rozstrzygnięcie planowane jest po godz. 18.30, wśród głównych nagród znajdzie się, jak co roku, żywy inwentarz, w tym kury, kaczki, kozy oraz cielak. Oprócz tego sprzęt RTV i AGD, a także rower.
O godz. 11.00 odbędzie się uroczysta msza święta odpustowa z okazji święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, które towarzyszyć będzie procesja wokół bąkowskiej świątyni. Nabożeństwo uświetni oprawą muzyczną orkiestra dęta OSP z Piątku.
O godz. 13.00 festyn ruszy na dobre, będzie można dobrze zjeść, zarówno kiełbaski i kaszanki z grilla, jak i grochówkę, doskonałe ciasta. Pod hasłem „Radośnie bawić się bez używek” ruszy Wioska Dziecięca – gry i zabawy dla dzieci, a także wesołe miasteczko. Różne wystepy i inne atrakcje trwać będą do godz. 19.30, kiedy rozpocznie się zabawa taneczna pod sceną. Zagra wtedy ponownie zespół Konkord.