74. Wakacje

23 CZERWCA 2007

Homileta zaznaczył, że nie sama wiedza jest wyznacznikiem naszego powołania. Przypomniał także, że wakacje to nie odpoczynek od Chrystusa. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się na aulę, gdzie ks. rektor podziękował wszystkim za pracę na rzecz seminarium, za zaangażowanie w różnych dziedzinach funkcjonowania naszego domu.

Po rektorze „wystąpił” ks. prefekt Robert Sierpniak, który podsumował wyniki leniej sesji egzaminacyjnej. Dla najlepszych była nagroda w postaci kilkusetzłotowego stypendium. Potem została już tylko najważniejsza kwestia, a mianowicie oficja na nowy rok akademicki. Odczytał je ks. vice-rektor Dariusz Kuźmiński. Niektórzy byli wielce zaskoczeni swoim nowymi zajęciami. Potem ks. rektor udzielił wszystkim błogosławieństwa i tak oto rozpoczęły się wakacje.