537. Spotkanie „Zielonej” w Seminarium

13 GRUDNIA 2014
admin

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 15:00. Potem przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zawierzyliśmy Panu Jezusowi nas samych i naszych bliskich, a także wspólne pielgrzymowanie. Po modlitwach udaliśmy się do seminaryjnego lektorium i tam przy soku i ciastku podzieliliśmy się swoimi przemyśleniami co do ostatniej pielgrzymki. Padły również propozycje dotyczące pracy na ten rok.

Chyba wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że zanim się przejdzie pielgrzymi szlak, trzeba pokonać również inną drogę, drogę wewnętrznego rozwoju. Aby to mogło się dokonać, potrzebne są cykliczne spotkania, na których będzie można poruszać różne Boże tematy, aby nieustannie pogłębiać swoją relację do Boga.

Dlatego zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem będzie to spotkanie opłatkowe. Planujemy je zorganizować w Seminarium 10 stycznia 2015 roku, o godz. 17:00. Mile widziani wszyscy „Zieloni”, ale także ci, którzy chcą się wybrać na pielgrzymkę po raz pierwszy, a jeszcze nie wiedzą co, jak, z kim i dlaczego.

Podobne