454. Wizyta u sióstr apostolinek

25 CZERWCA 2014

Wspólnie z siostrami uczestniczyliśmy w Eucharystii, której przewodniczył Ks. Rektor. Po Mszy świętej siostry zaprosiły nas na poczęstunek, w czasie którego podzieliliśmy się świadectwami naszych powołań. Temat ten jest siostrom apostolinkom bardzo bliski, ponieważ ta wspólnota powstała po to, aby w szczególny sposób troszczyć się o powołania do kapłaństwa i wszelkich form życia konsekrowanego, i swoją modlitwą wspierać tych, którzy rozeznają swoje powołanie, jak i tych, którzy drogę powołania już realizują. Założycielem Rodziny św. Pawła, do której należą siostry apostolinki jest bł. Jakub Alberione.

I my prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne, aby nie zabrakło głosicieli Bożego Słowa. Zachęcamy także, aby odwiedzić witrynę internetową domu zakonnego sióstr apostolinek w Skierniewicach i bliżej poznać dzieło, któremu poświęcają się siostry.