431. Mieszkańcy parafii Żelechlinek zawitali do naszego Seminarium

13 MAJA 2014

Zwykle nie wspominamy w witrynie naszej strony internetowej o poniedziałkowych wizytach kapłanów, którzy sprawują w naszym Seminarium Mszę św. w języku łacińskim, którą popularnie nazywamy „Gregorianką”. Tym razem jednak liczba Gości tak bardzo nas zaskoczyła, że musieliśmy się podzielić naszą radością. Do Seminarium przybyło wraz z ks. Dariuszem 98 osób! Było nam bardzo miło gościć parafian z Żelechlinka, tym bardziej, że właśnie ta parafia jest jedną ze stacji na pielgrzymkowej trasie, sierpniowej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Jako pątnicy doświadczamy wtedy wiele dobroci i gościnności, dziś mogliśmy się choć trochę odwdzięczyć naszym Dobrodziejom. Nasi Goście zostali oprowadzeni po Seminarium, uczestniczyli w Eucharystii i pomodlili się w intencji powołań. Serdecznie zapraszamy kolejne parafie i wszystkich, którzy pragną odwiedzić nasz dom.

Także dziś dołączamy refleksję powołaniową ks. bpa Marka Solarczyka (nieustannie dziękujemy Radiu Victoria za ten materiał)