334. Trzecia część wywiadu z ks. rektorem o życiu naszej wspólnoty seminaryjnej

24 PAźDZIERNIKA 2013

W dniu dzisiejszym (17 października) rozpoczynamy serię cyklicznych wywiadów, które będą dotyczyć modlitwy, nauki, pracy i innych składowych życia kleryków i księży przełożonych naszego domu. Dowiemy się z nich między innymi, co było ich doświadczeniem w czasie kilkumiesięcznego pobytu na wakacjach i jakie zajęcia czekały na nich podczas letnich miesięcy. Będziemy rozmawiać o umiejętnościach i talentach poszczególnych alumnów, jakie odkryli w ostatnim czasie lub posiadają od zawsze, a jakimi mogą przysłużyć się całej wspólnocie. Alumni poprzez podzielenie się z nami swoimi wspomnieniami i refleksjami, staną się zapewne mniej anonimowi dla odwiedzających naszą stronę internetową i dadzą się lepiej poznać.

Pierwszy wywiad to rozmowa z ks. Rektorem naszego Seminarium. W dzisiejszej, pierwszej, wstępnej jego części, ks. Rektor przedstawi nam ważniejsze wydarzenia z kalendarium Seminarium na najbliższe miesiące oraz opowie o plusach i minusach tak małej wspólnoty, jaką jest nasza wspólnota klerycka.