Komunikaty Decezjalne
Diecezja Łowicka ›› Komunikaty Decezjalne
2017-02-08
Dekret Biskupa Łowickiego w związku z Nawiedzeniem obrazu MB Częstochowskiej w Diecezji
L.dz. 164/2017

DEKRET

W związku ze zbliżającym się Nawiedzeniem przez Obraz Matki Bożej Częstochowskiej parafii, kościołów i kaplic zakonnych naszej Diecezji (część II), mając na uwadze racje organizacyjne, niniejszym ogłaszam jako obowiązujące poniższe Kalendarium tegoż Nawiedzenia na rok 2017. Jednocześnie podaję, który z Księży Biskupów przybędzie na powitanie Obrazu i rozpocznie Nawiedzenie. (...)

Zakończenie Nawiedzenia 24.06.2017 (sobota) Parafia Łowicz Katedra

Niech moje błogosławieństwo, którego z serca udzielam towarzyszy Księżom Proboszczom, Kapłanom Współpracownikom, Siostrom zakonnym, przedstawicielom Ruchów Stowarzyszeń i Grup modlitewnych oraz całej parafii w przygotowaniu i owocnym przeżywaniu tego Nawiedzenia.

+ Andrzej Franciszek Dziuba

Łowicz, dnia 30.01.2017 r.

Pełna treść dekretu w załączniku
Pliki do pobrania:
Dekret (PDF, 3753.22 kB)