Mapa serwisu Książka teleadresowa Mapa diecezji Wyślij kartkę Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna Książka telefoniczna Mapa Diecezji
Zaproszenia
Diecezja Łowicka ›› Zaproszenia 
2017-08-21
Max Festiwal - Rekelokcyjne Spotkanie Młodych

Bądź zimny albo gorący – czyli o decyzjachPełna nazwa wydarzenia, na które cię zapraszamy do Niepokalanowa – miasta Niepokalanej, brzmi: Rekolekcyjne Spotkanie Młodych – Max Festiwal. Gdy młodzi pytają, dlaczego warto tu przyjeżdżać? Jedna z odpowiedzi brzmi: to świetny sposób, by dobrze zakończyć wakacje. Oczywiście jest jeszcze wiele innych powodów, ale nie sposób je wszystkie wymienić. Jedno jest pewne, nikt, kto przyjeżdża na Max Festiwal nie wyjeżdża taki sam. Niepokalana dokonuje w tym czasie prawdziwych cudów, wiemy o tym ze świadectw uczestników. Maryja jest pośredniczką wszelkich łask, które spływają do nas od Boga Ojca, przyjeżdżając do Niepokalanowa, przyjeżdżasz do Niej. Św. Maksymilian mówił: „Ona w Niepokalanowie króluje i każdy z nas czuje, że jest blisko Niej. Tu jest przedsionek nieba”. Na twój przyjazd, ze swej strony staramy się przygotować to miejsce najlepiej jak potrafimy, ale widzimy, że Niepokalana czyni o wiele więcej, bo owoce tych dni przerastają nasze najśmielsze oczekiwania. W programie Max Festiwalu są punkty stałe, ale co roku pojawia się też coś nowego, poniżej prezentujemy ci kilka wydarzeń, których na pewno nie zabraknie i tym razem.

- Pięknie przygotowana liturgia
- Kaplica całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu
- Profesjonalnie przygotowana schola
- Zakwaterowanie na polu namiotowym
- Namioty tematyczne
- Spotkania w grupach
- Pogodne wieczory i dobra zabawa
- Koncerty muzyki chrześcijańskiej

Max Festiwal jest spotkaniem rekolekcyjnym, przyjeżdżając można więc oczekiwać owoców właściwych dla rekolekcji. Całość zorganizowana jest w duchu franciszkańskim i duchu św. Maksymiliana. W praktyce oznacza to dużo prostej i głębokiej radości, doświadczenie pokoju, który głosił św. Franciszek, wiele okazji do czynienia dobra, duże wymagania stawiane uczestnikom oraz prawdziwe cuda, których gwarancją jest Maryja Niepokalana, główna organizatorka Max Festiwalu.

FranciszkanieWięcej o wydarzeniu na stronie maxfestiwal.pl
Archiwum
‹‹‹
Liczba odwiedzin: 8851509
Data aktualizacji: 2017-09-19
P®esto