Zaproszenia

Łowicz, dnia 27 stycznia 2017 roku

Drogi Bracie w kapłaństwie,
Księże Proboszczu,

w tym roku w sobotę 4 marca w naszej diecezji pod hasłem Jestem Kobietą – Lubię to! – Cała piękna jesteś odbędzie się IV Diecezjalny Dzień Kobiet, którego organizacji podjęła się redakcja Gościa Niedzielnego we współpracy z siostrami Apostolinkami, parafią pw. św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach, parafią pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach i sklepem internetowym Taki Święty.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w programie Diecezjalnego Dnia Kobiet będą świadectwa, wykład, spotkanie przy kawie i ciastku. W centrum wydarzenia znajduje się uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Franciszka Dziuby.

Uprzejmie proszę o przekazanie podczas ogłoszeń parafialnych niniejszego zaproszenia kobietom z parafii Księdza Proboszcza oraz o umieszczacie w gablotach programu oraz plakatu informacyjnego, który zostanie dostarczony w późniejszym terminie.

i chrześcijańskim pozdrowieniem

WIKARIUSZ GENERALNY
Ks. prał. Wiesław Wronka

PROGRAM IV DIECEZJALNEGO DNIA KOBIET – 4 MARCA 2017