Księgarnia Diecezjalna
Kuria Diecezjalna Łowicka  ›› Księgarnia Diecezjalna

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Księgarni Diecezjalnej w Łowiczu oraz naszej filii w Żyrardowie.

W ofercie naszej księgarni znajdują się płyty CD/DVD, książki, dewocjonalia, stroje liturgiczne, odzież kapłańska, odzież oraz wina mszalne. Na specjalne zamówienie sprowadzamy dla Państwa także inny asortyment.

Nowością w naszym serwisie jest możliwość zakupów on-line. W naszym sklepie on-line prezentujemy tylko część naszej oferty. Systematycznie pracujemy nad umieszczeniem pełnej listy artykułów dostępnych w naszych księgarniach.

W Księgarni Diecezjalnej znajduje się także Biuro Muzeum Diecezjalnego w Łowiczu

Biuro Muzeum Diecezjalnego czynne:
Od poniedziałku do piątku

Przewodnik Muzeum Diecezjalnego: Marzena Bajon

e-mail: muzeum@diecezja.lowicz.pl
www.muzeum.diecezja.lowicz.pl

NIP: 834-14-76-268
REGON: 040006945-00031
Nr konta: PKO S.A. I o/Łowicz 37 1240 3347 1111 0000 2868 0347

UWAGA !!!

Tylko w Księgarni Diecezjalnej - jako jedynej w Łowiczu i okolicach można nabyć starter telefonii w naszej Rodzinie (starter - czyli karta z numerem telefonu ważna aż 12 miesięcy) oraz okolicznościowe karty doładowujące.
Więcej informacji o telefonii znajdziesz TUTAJ.

Twój koszyk jest pusty
[nowe wyszukiwanie]
Tytuł/nazwa: Kościoły Diecezji Łowickiej
Kategoria: Książki
Rodzaj: Nowości
Autor/wykonawca: Zespół Redakcyjny Studio Plus
Wydawnictwo/producent: Studio Plus Marek Pawłowski
Rok wydania: 2010
Miasto: Łowicz
Cena: 99.00 zł
Album jest publikacją prezentującą kościoły Diecezji Łowickiej. Na jego kartach zilustrowano i opisano zarówno historię, jak i współczesny obraz wszystkich kościołów w Diecezji.
[Dodaj]
Data aktualizacji: 2017-06-28