Mapa serwisu Książka teleadresowa Mapa diecezji Wyślij kartkę Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna Książka telefoniczna Mapa Diecezji
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI 
Aktualna strona internetowa

Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu:

wsdlowicz.pl

2017-05-11
Podejmij powołanie do kapłaństwa i dołącz do nas!
wsdlowicz.pl Jeśli słyszysz w sobie wewnętrzny głos powołania i czujesz, że Jezus Chrystus zaprasza Cię do tego, abyś poszedł za Nim Jego śladami ku kapłaństwu, nie lękaj się, nabierz odwagi, zaufaj Bogu, Powołującemu Panu i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu.
Od poniedziałku, 15 maja 2017 roku, Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu zaprasza kandydatów na I rok seminaryjnej formacji i studiów w roku akademickim 2017/2018.

Szczegóły na stronie wsdlowicz.pl w zakładce: DLA KANDYDATÓW.

Modlitwa w intencji powoływanych:

Boże spójrz na młodych ludzi na ich pragnienia i nadzieje. Ty czytasz w ludzkich sercach i wiesz, że wielu zdolnych jest naśladować Ciebie i dla Ciebie pracować. Pobudź ich wspaniałomyślność, potrzebną do przyjęcia powołania do kapłaństwa, a równocześnie siłę do podjęcia wyrzeczeń, których to wezwanie wymaga. Uczyń ich budowniczymi cywilizacji miłości i posłańcami pokoju. Pozwól zrozumieć młodym, że wciąż warto jest ofiarować całe swoje życie Tobie i ludziom. Przyjmij Panie naszą modlitwę za tych, którzy na wzór Maryi Matki Kościoła uwierzyli Słowu i pomóż im zrozumieć jak aktualne i naglące jest Twoje wezwanie. Amen.
Archiwum
‹‹‹
Liczba odwiedzin: 8909985
Data aktualizacji: 2017-10-18
P®esto